Postbus 169, 3400AD
IJsselstein, Netherlands

Formularz kontaktowy

Metrop Blog

Przeczytaj tutaj nasze blogi z wiadomościami

Piszemy o różnych interesujących aspektach związanych z odżywianiem i zdrowiem roślin!

Bufor

Bufor

Podczas zapłodnienia można popełnić wszelkiego rodzaju błędy. Podstawowym błędem jest zaburzenie równowagi, poprzez jednostronne dodanie nadmiaru pewnych jonów (soli).
Dwutlenek węgla CO2

Dwutlenek węgla CO2

W powietrzu węgiel występuje jako dwutlenek węgla (CO2). Jest on wprowadzany do powietrza przez oddychające rośliny i zwierzęta oraz przez rozkładające się lub spalające substancje organiczne.
Wartość EC

Wartość EC

EC to skrót od Electric Conductivy (mS / litr) i za jego pomocą mierzymy ilość (użytecznych i nieużytecznych) soli w wodzie.
Harmonogram rosnącej temperatury

Harmonogram rosnącej temperatury

Temperatura uprawy jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym. Jeśli temperatura uprawy nie jest prawidłowa, roślina będzie rosła słabiej lub wcale.
Wilgotność

Wilgotność

Wilgotność jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym czynnikiem wzrostu. Używamy wilgotności względnej RL jako jednostki do pomiaru tego czynnika i do wprowadzania poprawek.
Jasne / Ciemne / Hormony

Jasne / Ciemne / Hormony

Zależność między światłem a ciemnością (dniem a nocą) nazywamy okresem fotograficznym. Kwitnienie rozpoczyna się, gdy dni stają się krótsze.
Wartość PH

Wartość PH

pH medium jest bardzo ważnym, ale i najbardziej błędnym czynnikiem. Roślina transportuje pierwiastki w wodzie.
Rhizobacteria i Trichoderma

Rhizobacteriën en Trichoderma

Z pomocą życia glebowego rośliny mogą budować zdrową i naturalną odporność na choroby i ataki. Możemy rozróżnić bakterie na złe i dobre bakterie zwane Rhizobacteria.
Planten spuiten

Rozpylający

Rośliny zwykle nie wchłaniają nawozu przez liście, ale eksperci w rolnictwie i ogrodnictwie często stosują metody opryskiwania. Dlaczego oni to robią?
Plantenvoeding

Nawozy roślinne nowej generacji

Nowa linia wysoko skoncentrowanych organicznych nawozów płynnych Metrop Hydroponics słusznie można nazwać nową generacją organicznych nawozów roślinnych.
Growing Plants

Rosnące Rośliny

Najwięcej fosforu w roślinie lub drzewie znajduje się w korzeniu! Im wyższy poziom fosforu w nawozie wzrostowym, tym większy wzrost korzeni! Właśnie dlatego Metrop stworzył nawóz MR1 Grow.
Flower fertilizer

Nawóz do Kwiatów

Metrop MR2 jest bardzo wysoko skoncentrowanym płynnym nawozem kwiatowym. Maksymalne zużycie wynosi 100 ml w 100-litrowym zbiorniku na wodę. Oznacza to, że nie musisz już nosić dużych butelek nawozów.
Foliar Feeding

Dokarmianie dolistne

Składniki odżywcze zwykle nie mogą być przyjmowane przez liście lub owoce. Mimo to dużo myjemy na profesjonalnych rynkach rolniczych i ogrodniczych. Dlaczego to robią?
Metrop Metrop Metrop
Metrop
Skrzynka pocztowa 169
IJsselstein , UTRECHT , 3400AD Holandia